Людина почула звук артилерійського снаряду через 6 с після того, як побачила спалах. На якій

відстані від людини перебувала гармата? Швидкість звуку в повітрі - 340 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Персидская Ульяна.

S=Vзв*t=340*6=2040м=2.04км