Снаряд випущено зі швидкістю 800 м/с під кутом 30° до го­ризонту. Якою є тривалість польоту

снаряда? На яку висоту пі­діймається снаряд? На якій відстані від гармати він упаде на землю?

Ответы на вопрос

Отвечает Ветошкина Елизавета.

Ответ:

h = 8000м

t = 80с

Объяснение:

h = v²*sin²(α)/2g = 800²*0,5²/(2*10) = 8000м

L = v²sin(2α)/g = 800² * 0,86 / 10 ≈ 55000м

t = 2v*sin(α)/g = 2*800*0,5/10 = 80c

sin(30) = 0,5

sin(60) ≈ 0,86