гойдалка за 3,5 хвилини здійснила 30 повних коливань. Знайдіть період та чистату коливання

гойдалки. Помагите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Друкачук Соня.

Ответ:

Объяснение:

t = 3,5 мин = 210 с

N = 30

T - ?

ν - ?

=============

T = t / N = 210 / 30 = 7 c

ν = 1 / T = 1 / 7 ≈ 0,14 Гц