Скільки води можна нагріти на 23 °Cза рахунок повного згорання 10,5 гсоснових дров?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврюшенко Максим.

Дано:

∆t= 23 °С

c= 4 200 Дж/кг×°С

m2= 10,5 г= 0,0105 кг

q= 13 × 10⁶ Дж/кг

Q1=Q2

____________

m1-?

Розв'язок:

Q1= cm1∆t

Q2= qm2

Q1=Q2

cm1∆t = qm2→m1 = \frac{qm2}{c∆t}

m1 =  \frac{13 { \times 10}^{6} \times 0.0105 }{4200 \times 23}  ≈ 1.41кг

Відповідь: m1 1,41 кг