Знайти масу учня якщо його імпульс 48 H"m, а швидкість руху 0.6 м.с


Ответы на вопрос

Отвечает Баскакова Элина.

Ответ:

80 кг

Объяснение:

p=48 Н*м    v=0.6 м/с    m=?

===

p=m*v ---->   m=p/v=48/0.6=80 кг

========================