СРОЧНО!!!! Критолам масою 57106 кг, рухаючись з вимкненим двигуном, мав швидкість 15 м/с. Після

зіткнення з нерухомою крикнною, криголам став рухатися разом з нею. Маса крижинн - з 103 кг. Знайти швидкість сумісного руху цих гіл. (відповідь: 14,15 м/с)

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Андрей.

Відповідь:

v1=15 м/с.

m1=57106 кг,

m2=57106+103=57209кг

v2-?

m1*v1=m2*v2

v2=m1*v1/m2=57106*15/57209=14,9м/c

Пояснення: