Візок масою 2 т рівномірно переміщують по горизонтальному шляху. Переміщення складає 100 м. Яку

роботу здійснює сила тертя, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0.01?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Полина.

Дано                   СИ  

m = 2т                2000кг  

S = 100м  

μ = 0,01

g = 10 м/c²  

А-?

Решение  

Fтр = m×g×μ = 2000*10*0.01 = 200 H

A=Fтр*S=200H × 100 м = 20000Дж = 20кДж

Ответ: 20кДж

Отвечает Пустовит Алина.

Ответ: 20кДж

Объяснение:

Дано:

m=2т                2000кг

S=100м

μ=0,01

--------------

А-?

A=F*S=mgμ*S=2000*10*0,01*100=20000Дж=20кДж