В однорідному магнітному полі з індукцією В 0,5 Тл знаходиться дротяна котушка з 500 витками

проводу.Вісь котушки паралельна лініям індукції. Який заряд q пройде по обмотці котушки, якщо поле зникне?Опір котушки 2 Ом, площа поперечного перерізу 60 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Зубачёва Арина.

Ответ:q=0,225Кл

Дано:

В1=0,15 Тл

N= 500 витків

a= 0⁰ В2=0

R= 2 Ом

S=60 см²=6*10^(-3) м²

q-?

I=q/t; I=q/∆t; q=I*∆t;

I=Ę/R; Ę=N*|∆ф/∆t|;

∆ф=ф2-ф1; ф1=В1*S*cos a;

cos 0⁰=1; ф1=В1*S*Ę=NBS/∆t;

I=NB1S/∆t*R; q=I*∆t=NB1S/R∆t*∆t;

q=NB1S/R - кінцева і головна формула для визначення заряду, який пройде по обмотці котушки

q=500*0,15*6*10^(-3)/2=0,225 Кл

Примітки: В-індукція; Ę-електро-рушійна сила(ЕРС)

Відповідь:q=0,225 Кл