Вагон, рухаючись рівномірно схилом сортувальної гірки, проходить 120 м за 10 с. Скотившись з

гірки, він проходить доповної зупинки ще 360 м за 1,5 хв. Визначте середню швидкістьвагона за весь час руху. (4,8 м/с)Помогите пожалуйста! Срочно надо!​

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Саша.

Дано: s1 = 120 M s2 = 360 M t1 = 10 c t2 = 1,5 MNH = 90 c

Найти:v (cp) -?

Решение: v (cp) = s / vs = s1 + s2 s = 120 + 360 = 480 (M)

t = t1 + t2 = 10 + 90 = 100 (c)

v (cp) = 480/100 = 4,8 (M / c)

OTBET: 4,8 M / c

Объяснение:

Отвечает Шубина София.

Ответ:

AaHo: s1 = 120 M s2 = 360 M t1 = 10 c t2 = 1,5 MNH = 90 c v (cp) -? PeweHne: v (cp) = s / vs = s1 + s2 s = 120 + 360 = 480 (M) t = t1 + t2 = 10 + 90 = 100 (c) v (cp) = 480/100 = 4,8 (M / c)

OTBET: 4,8 M / c