СРОЧНО у мензурку налито 48см води. Скільки кульок об'ємом 0,2 см³ треба вкинути в мензурку щоб

рівень води піднявся до поділки 56 см³

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Ответ:

Объяснение:

ΔV = 56 - 48 = 8 см³

n = 8 / 0,2 = 40 штук