чому дорівнює маса чавунної деталі, якщо при її охолодженні від 1115c до 15c виділилось 14,85 мдж

теплоти? питома теплоємність чавунна 540 Дж/кг c​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшева Олеся.

Ответ: 25кг

Объяснение:

Дано:

Q=14,85МДж              

t1=1115°C  

t2=15°C

c=540Дж/кг°С

--------------------

m-?

Q=c*m*(t2-t1)

Отсюда m=Q/(c*(t2-t1))=14850000/(540*(1115-15))=25кг

Отвечает Паринова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 1115°C

t₂ = 15°C

Q = 14,85 МДж = 14,85·10⁶ Дж

c = 540 Дж (кг·°С)

_______________

m - ?

Q = c·m·(t₁ - t₂)

m = Q / ( c·(t₁ - t₂))

m = 14,85·10⁶ / (540·(1115 - 15)) ≈ 25 кг