Прискорення вільного падіння на поверхні Місяця 1,6 м/с2 . Яку довжину повинен мати математичний

маятник, щоб його період коливання на Місяці був рівним 1 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Литанова Виктория.

Ответ: 0,041м

Объяснение:

Период колебания математического маятника определяется по формуле:

T=2π√l/g

Подcтавляем значения:

2π√l/1,62=1

4π²l/1,62=1

l=1,62/4*π²=0,041м