Яка кількість теплоти виділиться під час кристалізації 5 кг заліза, взятого за температури

кристалізації. Питома теплота плавлення заліза 270 кДж/кг. Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Лакаев Сабир.

Ответ: 1350кДж

Объяснение:

Дано:

m=5кг

λ=270кДж/кг

---------------------

Q-?

Q=λ*m=270*5=1350кДж