Яка енергія виділиться при конденсації парів спирту масою 200 г за темератури кипіння та подальшого

охолодження утвореної рідини до температури 18оС? дати відповідь у кДж. Спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Алевтина.

Ответ:

Виділиться 51 кДж тепла.

Объяснение:

Дано:

m = 200 г = 0,2 кг

t₀ = 78 °C

t₁ = 18 ⁰С

c = 2500 Дж/кг°С

λ = 105 кДж/кг = 105000 Дж/кг

Знайти: Q

Розв'язок:

Q = Q₁ + Q₂

Q₁ = λ * m

Q₂ = cmΔt = cm(t₀ - t₁)

Q = λm + cm(t₀ - t₁) = m(λ + c(t₀ - t₁))

Q = 0,2 кг * (105000 Дж/кг + 2500 Дж/кг°С * (78 °C - 18 °C)) = 0,2 кг * (105000 Дж/кг + 150000 Дж/кг) = 0,2 кг * 255000 Дж/кг = 51000 Дж

Q = 51000 Дж = 51000 / 10³ кДж = 51 кДж

Відповідь: 51 кДж.