яка кількість теплоти необхідна щоб розплавити 440 кг алюміній якщо температура в кімнаті які він

знаходиться 19°C​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Вероника.

Відповідь:      

Дано:

m=440 кг

c= 920 Дж/кг* °c

t1=19°c

λ=660°c

Q1= mc(t1-t2)

Q1=440КГ*920Дж/кг*°с(660°с-19°с)=259476800 Дж

Q2=λm

Q2=660°c*440кг=290 400 Дж

Q= Q1+Q2

Q=259476800 Дж+290400Дж=259767200Дж  = 259767,2 кДж

Відповідь: 259767200Дж або 259767,2 кДж ( пиши як завгодно)

Отвечает Елфимова Екатерина.

будіт 421

Объяснение:

если неправильно то прости

но это правильно