ПОМОГИТЕ!!! Яку масу води (в кг) можна нагріти від 0ºС до 100ºС, спаливши 0,3 кг природного газу.

Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·ºС), питома теплота згорання природного газу 44 МДж/кг. Вважати, що лише 35% тепла від згорання йде на нагрівання води.

Ответы на вопрос

Отвечает Дорохин Вадим.

Ответ: 11кг

Объяснение:

Дано:

m1=0,3кг

t1=0°С

t2=100°C

c=4200Дж/кг°С

q1=44МДж/кг

η=35%=0,35

------------------------

m-?

Тепло, которое пошло на нагрев воды, равно:

Q=q1*m1*η=44*0,3*0,35=4,62МДж=4620000Дж

Тепло, которое пошло на нагрев воды, находим по формуле:

Q=c*m*(t2-t1)

Отсюда m=Q/(c*(t2-t1))=4620000/(4200*(100-0))=11кг