Поїзд завдовжки 300м рухаючись рівномірно проїхав через міст за 1 хв Довжина мосту дорівнює 900м.

Визначте швидкість руху поїзда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимжомарт Адилет.

Дано:

l1= 300 м

l2= 900 м

t= 1 хв= 60 с

____________

v-?

Розв'язок:

l= l1+l2= 300+900= 1 200 м

v =  \frac{l}{t}  =  \frac{1200}{60}  = 20м/с

Відповідь: v= 20 м/с