На тіло, масою 5 кг діє сила 25 Н. Чому дорівнює прискорення тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Николай.

Ответ:

F=25 H                  ускорение: a=F/m;

m=5 кг                        a=25/5=5м/с²:

_________              Ответ: а=5 м/с².

a-?