. Знайдіть час руху хлопчика, якщо він пройшов 30 м зі швидкістю 1,5 м/с. (2 бали) и надо

расписать . дано v t что то такое

Ответы на вопрос

Отвечает Воровский Владислав.

Ответ:

2700

Объяснение:

V=30

t=1,5/c

знайти:

S

розвязаня

S=V*t

t=1,5/c=90m/min

S=30*90=2700