Літак пролетів 2600 км зі швидкістю 800 км/год. Визначте тривалість польоту. Можно полное

обьяснение

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Федька.

Ответ:

Объяснение:

S=2600 км

V=800 км/год

t -? год

t=S/V

t=2600/800=26/8=3.25 год

або 3 год та 15 хв (бо 0.25 це 4 частина від години, тобто 60/4=15)

Відповідь: тривалість 3 год 15 хв