7. Тіло рухається по колу довжиною 400 м зі швидкістю 90 км/год період його обертання? ДАЮ 20

БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тагиров Радмир.

Ответ:

16 с

Объяснение:

Дано:

L=400м

V=90км/ч=25м/с

-----------------------

T-?

Т=L/V=400/25=16с