Тіло масою 2 кг має потенціальну енергію 40 дж. На яку висоту над землею піднято тіло?

!!!СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Борохтянова Эльвира.

Відповідь:

g=10м/с²

Ep=m*g*h

h=Ep/m*g=40/2*10=2м

Пояснення: