Обчислити масу і об'єм 6 · 1022 молекул кисню при нормальних умовах.


Ответы на вопрос

Отвечает Морева Ангелина.

Ответ:

n(O2)= N/Na

n(O2)=6*10^22 молекул/6*10*23 молекул/моль=0,1 моль

m (O2)=M*n

m(O2)=32г/моль*0,1 моль=3,2 г

V(O2)= Vm * n

V(o2)= 22.4 л/моль* 0,1 моль=2,24 л