яка кількість теплоти потрібна для плавлення залізного металу масою 4 тонни, якщо початкова

температура 39 °C​

Ответы на вопрос

Отвечает Ванина Юлия.

Ответ:

Дано:                                                

m=4т=4000 кг

t1=39С

t2=1535C

c=460 Дж/кгС

λ=270 000 Дж/кг

Найти Q - ?

                                  Q=Q1+Q2

                                  Q1=cm(t2-t1)

                                  Q2=λm

                                  Q=cm(t2-t1)+λm