За рівнянням швидкості v = 3+2t визначте чому дорівнює швидкість тіла через 1 с ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.

Ответ:

Объяснение:

V(t) = 3 + 2t

V(1) = 3 + 2·1 = 5 м/с