Визначте масу тіла, якщо його в стані спокою 500H


Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Ответ:

Объяснение:

P = 500 H

g ≈ 10 Н/кг

m - ?

============

P = mg

m = P / g = 500 / 10 = 50 кг