При згорянні дизпалива виділилось 4,2МДж тепла. Яка маса дизпалива згоріла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Домчук Тетяна.

Q=42*10^6 Дж

q=42.7*10^6 Дж/кг (из таблиц)

m-?

Q=qm

m=Q/q

m=42*10^6/42.7*10^6≈0.98 кг