На дні моря глибиною 1 км лежить плоске дзеркало. За який час світло від ліхтаря, розташованого на

поверхні моря, дійде до дна та після відбивання знову повернеться на поверхню?

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.

Дано:

h=1 км

t=?

Решение:

t=h/V(у воді)

n=c/n=3*10^8/1.33=2.26*10^8

t1=1000м/2.226*10^8=448*10^-8

t=2t=885*10^-8=8.85*10^-6 мск