Провідник сила струму якого дорівнює 4А, перебуває в однорідному магнітному полі. На прямолінійну

ділянку провідника завдовжки 20 см, що утворбє кут 30° із напрямком ліній магнітного поля, діє з боку магнітного поля сила 5 мА. Визначити індукцію магнітного поля. (дам 50 балів)​

Ответы на вопрос

Отвечает Азаренко Ирина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 4 А

L = 20 см = 0,20 м

α = 30

Fₐ= 5 мН = 0,005 H

_____________

B - ?

Fₐ = B·I·L·sin α

B = Fₐ / (I·L·sin 30°)

B = 0,005 / (4·0,2·0,5) ≈ 13 мТл