Поліція, розслідуючи дорожній інцидент у місті, виміряла, що гальмівний шлях автомобіля був 33 м.

Прискорення при гальмуванні – 6 м/с2. Чи було перевищення швидкості ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шутеева Аня.

Ответ:

Так, максимальну швидкість руху 50 км/год, а швидкість автомобіля до моменту торможення була 123 км/год ≈ 120 км/год

Объяснение:

S = 33 м

a = -6 м/c

V - ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S = (a*t^2)/2 ===> t = √(2*s)/a = √66/2  = 5.7 с

a = V/t ===> V = a*t = 6*5.7 = 34,2 м/c = 123 км/год  ≈ 120 км/год.