Хлопчик тягне санки, прикладаючи до канату силу 100 Н. Вірьовка утворює з горизонтальним напрямом

кут 300. Яку роботу виконує хлопчик на відстані 50 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитришин Саша.

Ответ:

Механическая работа: A=F*s*cosa.

A=100*50*cos 30гр=4330Дж