З якою швидкістю їде велосипедист якщо колесо с радіусом 40 см робить 140 обертів за 1.5 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшин Влад.

Ответ:

v приблизительно равно 3.925

Объяснение:

v=2pR/T

T=t/N

T=90/140=0.64285714285

(6,28*0,4)/0.64285714285