тіло рухається зі швидкістю 72 км/год, а його маса 20 кг. яка сила може зупинити це тіло за 4

секунди

Ответы на вопрос

Отвечает Яцкевич Ян.

Дано: v=7,2 км/год

Е k=5 дж

m-?

v=7,2÷3,6=2 м/с

E k= \frac{m {v}^{2} }{2}

2

mv

2

2Е k=mv²

m = \frac{2e}{ {v}^{2} }m=

v

2

2e

m = \frac{2 \times 5}{ {2}^{2} } = \frac{10}{4} = 2.5m=

2

2

2×5

=

4

10

=2.5 кг