Обчислити імпульс сили, якщо маса тіла дорівнює 1500 грам, початкова швидкість 2 м/с, кінцева 5

м/с, а час 3 хвилини

Ответы на вопрос

Отвечает Карпа Віка.

Ответ: 0,025кг*м/с²

Объяснение:

Дано:

m=1500г=1,5кг

V1=2м/с

V2=5м/с

t=3мин=180с

============

F-?

F=m*(V2-V1)/t=1,5*(5-2)/180=0,025кг*м/с²