мяч кинули горизонтально з кручі з початкової швидкості 20 м/с.На землю він упав під кутом 60° До

горизонту.Яка висота кручі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Даль Юлия.

Ответ:

60 м

Объяснение:

vx=20 м/с     α=60°     h=?

===

vx/vy=tgα

h=vy²/(2*g)=(vx*tgα)²/(2*g)=(20*1.73)²/(2*10)=60 м

======================================