Обчисліть кількість теплоти, яка необхідна для випаровування 200 г води яка знаходиться при

температурі кипіння Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Михаил.

Ответ:Q=0.46×10⁶

Объяснение:Q=rm

Q=2.3×10⁶×0.2кг = 0.46×10⁶