Першу половину шляху автомобіль рухався зі середньою швидкістю 40 км/год, а другу половину 60

км/год.Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Відповідь:

v1=40 км/год,

v2=60 км/год.

v=s/t

v=(s1+s2)/(t1+t2)

t1=s1/v1

t2=s2/v2

за умовою задачі s1=s2

значить v(ср)=2s/(s1/v1+s2/v2)=2s/s(1/v1+1/v2)=2/(1/v1+1/v2)=2*v1*v2(v1+v2=

=2*40*60/(40+60)=48км/год

Пояснення: