на скільки зміниться температура води,маса чкої 25 кг,якщо їй передати всю енергію,що виділилась

при згоранняя газу,маса якого дорівнює 10 г? пожалуйста помогите срочно!!!!!??!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кёнигсберг Милана.

Ответ:

4,19 С

Объяснение:

Дано

mв= 25 кг

mг = 10 г = 0,01 кг

q = 44 000 000 Дж\кг

с = 4200 Дж\кг*С

Δt = ?

Q = c *mв*Δt

Δt = Q\ c *mв

Q = q* m

Q = 44 000 000 Дж\кг * 0,01 кг = 440 000 Дж

Δt = 440 000 Дж\4200 Дж\кг*С * 25 кг = 4,19 С