8. Підвішена на ниці маленька кулька пройшла від крайнього лівого положення до крайнього правого

положення 20 см за 0,2 с. З якою амплітудою рухається кулька і яку відстань вона пройде за 2,4 с? ПОДАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ДАЮ 25 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

Ответ:

20/2 = 10 это одна амплитуда

0.2с = 0.5 колебаний

0.4с = 1 колебание

T = t/N= 0.4 / 1 = 0.4 с

N = t/T = 2.4 / 0.4 = 6 колебаний

1 колебание = 4А = 4*10 = 40 см

6 колебаний = 24А = 24 * 10 = 240 см