Потяг їде зі швидкістю 72 км/год скільки обертів за хвилину роблять його колеса якщо їх радіус 50

см Физика

Ответы на вопрос

Отвечает Дуванова Агата.

Ответ:

382.165605096 оборотов в мин

Объяснение:

v=2pR/T=2pR*n

T=1/n

72 км/ч = 20 м/с

n=v/2pR = 20 / 6.28 * 0.5(м) = 20/3.14 = 6.36942675159 оборотов в сек.

умножаем на 60 и получаеться 382.165605096 оборотов в мин