Укажіть числове значення кута падіння променя, якщо кут мiж вiдбитим променем i падаючим дорiвнюе

80 градусов. (желательно с объяснением)

Ответы на вопрос

Отвечает Сухаревская Валерия.

Ответ:

40 градусів

Объяснение:

Нехай кут падіння це - а, кут відбивання це - в.

За законом відбивання світла: кут відбивання дорівнює куту падіння, виходить а=в.

а+в=80 градусів, тоді а=80/2=40 градусів