Яка середня швидкість руху якщо 200 км тіло рухалось зі швидкістью 20 м/с, а потім 30 хвилин зі

швидкістью 30 км/хв

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Ответ: 152,44км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=200км

V1=20м/с=72км/ч

t2=30мин=0,5ч

V2=30км/мин

=============

Vср-?

Vср=S/t

S=S1+S2=S1+V2*t2=200+30*10=500км

t=t1+t2=S1/V1+t2=200/72+0,5=3,28ч

Vср=500/3,28=152,44км/ч