Предмет знаходиться на відстані 18 см від збиральної лінзи з фокусною відстанню 12 см. Визначите

збільшення зображення​ !!! Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Татьяна.

Ответ: Г = 2

Объяснение:

Дано:

d = 18 см = 0,18 м

F = 12 см = 0,12 м

Знайти: Г - ?

Розв'язок:

За формулою тонкої лінзи: 1/d + 1/f = 1/F ⇒ f = Fd / (d - F)

f = 0,12 м * 0,18 м / (0,18 м - 0,12 м) = 0,36 м

Знайдемо лінійне збільшення лінзи: Г = f/d (модульні значення)

Г = 0,36 м / 0,18 м = 2