Човен за 30с піднявся на гребнях хвилі 10разів визначте швидкість хвилі якщо відстань дорівнює 3м


Ответы на вопрос

Отвечает Шаламов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

t=30 c    N=10    λ=3 м     V=?

===

T=t/N=30/10=3 c

V=λ/T=3/3=1 м/с

===================