Скільки теплоти виділяється під час повного згорання 15 л бензину


Ответы на вопрос

Отвечает Бегей Макс.

Дано:

V= 15 л= 0,015 м³

ρ= 710 кг/м³

q= 46×10⁶ Дж/кг

_____________

Q-?

Розв'язок:

Q= qm

ρ=  \frac{m}{V} → m = ρV

тоді формула набуває вигляду:

Q = qρV

Q = 46 \times  {10}^{6}  \times 710 \times 0.015 = 489.9 \times 10 {}^{6} Дж

Відповідь: Q= 489,9 МДж