Автобус рухається зі швидкість 45км/год протягом 4 годин:а)швидкість від часу.б)шляху від часу


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

S = v*t = 45*4 = 180 км

v = 180 / 4 = 45 км/ч