ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! СРОЧНО! Яка кількість теплоти потрібна для того, щоб 500 г води, взятої при

температурі 25°С, нагріти до температури кипіння і випаровування??? ДАМ 25 БАЛОВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Rafikov Rodion.

Дано:m=500 г = 0,5кг

с воды = 4200 Дж/(кг*°С)

t1 = 25

t2 = 100

Знайти-Q1,Q2

Рішення:

Нагріваємо до кипіння - 100°С

Q1=cm(t2-t1)

Q= 4200 Дж/(кг*°С) * 0,5кг * (100-25)°С=157 500Дж=157,5 кДж  

Перетворюємо в пар  

Q2=L*m

Q2=2 300 000Дж/кг * 0,5=1 150 000Дж = 1150кДж

Q=Q1+Q2  

Q=157,5 кДж +1 150 кДж=1308 мДж=1.308 МДЖ