спирт масою 500 г, що має температуру 50° C, нагріли до температури кипіння та перетворили на пару.

Скильки енергії витратили на весь процес?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коноваленко Елена.

Ответ:

Дано:

m=0,5 кг

t1=50°

t2=78°

r=0,9 Мдж/к

c=2500

Q-?

Объяснение:

Q=Q1+Q2

Q1=cm(t2-t1)

Q1=2500×0,5×28=35 000 Дж

Q2=rm

Q2= 900000Дж×0,5=450000Дж

Q=450000+35000=485000Дж