У скільки разів збільшився гальмівний шлях автомобіля,якщо швидкість руху збільшиться з 50 до 75

км/год? Гальмування відбудеться з максимально можливим прискоренням​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимова Раиса.

Ответ:

Объяснение:

V1 = 50 км/ч

V2 = 75 км/ч

m

a

S2/S1 = ?

авто всю энергию тратит на торможение E = A = F*S, тогда можно записать

E1 = V1^2*m / 2 = m*a*S1

V1^2 / 2 = a*S1

S1 = V1^2 / (2 *a)

E2 = V2^2*m / 2 = m*a*S2

V2^2 / 2 = a*S2

S2 = V2^2 / (2 *a)

S2 / S1 = (V2^2 / (2 *a)) / (V1^2 / (2 *a)) = (V2^2) / (V1^2)  =

= 75^2 / 50^2 = 2.25 раза увеличится тормозной путь.