яка кількість теплоти потрібна для нагрівання чавунної деталі від 20 до 320, якщо її маса дорівнює

2 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Егор.

Ответ:

324кДж

Объяснение:

Q=cm△t

c=540(Дж/кг•°C) – табличне значення

△t=320°C-20°C=300°C

Q=540×2×300=324000(Дж)=324(кДж)